مرکز سیلاژ ایران

فیلم معرفی گروه تولیدی و بازرگانی کهن

فیلم حضور گروه تولیدی و بازرگانی کهن در نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته

گروه تولیدی و بازرگانی کهن با نام حقوقی کهن تجارت نیکنام به شماره ثبت 530141 فعالیت خود را از سال 1393 آغاز نموده است. به لطف خداوند بزرگ این مجموعه در سال های اخیر با ایجاد ساختاری مناسب جهت توزیع مناسب محصولات کشاورزی و همچنین خوراک دام و طیور توانسته است گامی در جهت افزایش بهره وری و سودآوری کشاورزان، دامداران و مرغداران بردارد.

سایت سیلاژ دات آی آر زیر مجموعه گروه تولیدی و بازرگانی کهن است که به صورت اختصاصی به تامین و توزیع انواع سیلاژ باکیفیت نظیر سیلاژ ذرت علوفه ای، سیلاژ یونجه، سیلاژ تفاله مالت و … می پردازد. از آنجا که خوراک های سیلاژ شده نقش مهمی در جیره های غذایی دام دارند، لازم است به محصولات این حوزه توجه ویژه ای گردد.

علوفه در اکثر مناطق ایران کشت می شود. سیاست مرکز سیلاژ ایران دسترسی آسان و به موقع متقاضیان سیلاژ به انواع مرغوب این محصولات است.

بازرگانی کهن با دارا بودن تیمی حرفه ای و مجرب در زمینه بازاریابی و فروش روزانه قادر به پاسخگویی جمع کثیری از مشتریان قدیمی و جدید است. این شرکت با توجه به این اصل که مشتریان هر مجموعه، سرمایه اصلی آن به شمار می آیند، همواره در تلاش برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان خویش است.

اعتبار و سرمایه اصلی گروه تولیدی و بازرگانی کهن مشتریان آن هستند که از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب کشور با این شرکت ارتباط دائمی دارند. دسترس پذیری، قیمت مناسب، خوش قولی و تعهد در قبال مشتری از جمله دلایل این ارتباط پایدار می باشند.

شرکت کهن تجارت نیکنام جهت جلب اعتماد مشتریان جدید علاوه بر ایجاد راه های ارتباطی مناسب و دسترسی آسان، آمادگی عقد قرارداد رسمی و معتبر را با مراکز پخش، عمده فروش ها، شرکت های بازرگانی و فروشگاه های زنجیره ای را دارد. همچنین این امکان برای مشتریان فراهم است تا با حضور در محل شرکت در قبال مبالغ واریزی، رسید دریافت نمایند.

امید است تلاش های این مجموعه روز به روز به قدرتمند شدن صنعت کشاورزی و سربلندی ایران کمک نماید.